Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_06
Reklama

Mikołaj w hali

Email Drukuj

6 grudnia 2012 r. do naszych milusińskich w Hali Sportowej w Strumieniu przybył św. Mikołaj. Jednak zanim dzieci zobaczyły swojego ulubieńca musiały poddać się próbom sportowym...

 

 

 

 

 

Wykonywały ćwiczenia na torze przeszkód, zdobywały dmuchany zamek i trampolinę, wyławiały kaczuszki, rzucały i strzelały do bramki, skakały na piłkach, biegały slalomem, podbijały balony. Do atrakcji wieczoru zaliczyć można było pokaz walk rycerskich. Dzieciom w tym dniu wolno było potrzymać tarczę i miecz, założyć kolczugę i zostać "prawdziwym rycerzem".

"Dzień mikołajek, to nie dzień bajek,
Tu wszystko stać prawdziwe się może,
Więc jeśli wierzysz w świętego Mikołaja
Możesz być pewny - on Ci pomoże!"

W tym roku Mikołaj przygotował 200 paczek, które wręczył dzieciom będącym w hali. Dziękujemy władzom Gminy, za wsparcie finansowe i za możliwość zorganizowania dla najmłodszych takiej imprezy.

Nad całością czuwali uczniowie z Gimnazjum w Strumieniu w osobach: Natalia Kidoń, Sandra Miły, Radek Stokłosa, Kornel Brzuska, Tomek Myrczek, Agata Kuś, Dominika Strządała. Kasia Wojewodzic, Ewa Tolasz, Magda Bryła, Konrad Nowak, Przemek Kłóś, Wojtek Kędzior, Remek Gandor, Emila Gonsior, Martyna Skrzypek, Dprota Kopeć, Klaudia Kobiela, Ola Kumorek, Dorota Kopeć, Kasia Mojsej, Patrycja Salamon, Sandra Skowron, Iza Morcinek, Basia Kupczak, Agata Płonka, Justyna Sobaszek, Marzena Orawiec, Ewelina Dziendziel, Justyna Janik, Kasia Żur, Angela Żur, Angela Mencnarowska, Natalia Otrzonsek,

Organizatorzy ponad to dziękują Państwu Ewie i Tadeuszowi Mikołajczykom za pomoc w zorganizowaniu zabawy i udostępnieniu zamku.

 

Janusza Krzyżanowska                                                                                                                                                                    Gminny Koordynator Sportu

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk