Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_06
Reklama

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2012/13 rozpoczęte

Email Drukuj

Drużyna seniorów "Wisły" Strumień w dniu dzisiejszym na Hali Sportowej w Strumieniu rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2012/13...

 

 

Treningi odbywać będą się trzy razy w tygodniu: hala sportowa - poniedziałek o godz. 16.00 - 18.00 i środa o godz. 18.00 - 20.00 oraz zajęcia na boisku o sztucznej nawierzchni przy Gimnazjum w Strumieniu w piątek o godz. 17.00 - 19.00.
W okresie przygotowywań do sezonu drużyna rozegra kilka meczy sparingowych:


Plan meczy sparingowych:

2 luty 2013 r. (sobota) - Sokół Zabrzeg (miejsce i godzina do ustalenia)
9 luty 2013 r. (sobota) - Czechowice-Dziedzice (miejsce i godzina do ustalenia)
16 luty 2013 r. (sobota) - LKS Łąka (godz. 13.00 w Pszczynie)
23 luty 2013 r. (sobota) - Olza Godów (miejsce i godzina do ustalenia)
2 marzec 2013 r. (sobota) - Morcinek Kaczyce (godz. 15.00 w Kaczycach)
9 marzec 2013 r. (sobota) - KS Bestwinka (godz. 15.00 w Pszczynie)

10 marzec 2013 r. (niedziela) - Strażak Pielgrzymowice (godz. 16.00 w Kaczycach)
16 marzec 2013 r. (sobota) - LKS Rudnik (godz. 15.00 w Strumieniu)


Foto: Paweł Berek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
0 #11 Leo 2013-02-20 16:41
Strumieniaków Których wymieniłeś woleli grac za kase, której w Strumieniu nie było. A teraz jak odejdą chłopaki z Pawłowic, Żor i Jastrzębia (którzy nie dostają za MECZE ANI GROSZA tylko na dojazdy) to z tych co zostaną to możesz zrobic sobie druzyne na tą lige halową to macie w Strumieniu.
 
 
0 #10 dd 2013-01-24 15:35
Patrząc na zdjęcie na kalendarzu doliczyłem się 9 zawodników (10 można doliczyć Szczerbiaka który w Strumieniu gra od Juniora....) Wymianiasz zawodników Typu Haka, Moj, Jacak, i innych - to są goście z ambicjami.....ale i pieniążkorze - szkoda że następni idą ich śladem......
 
 
0 #9 Taka wisla strumien 2013-01-21 23:18
Co do owej łapanki to jeżeli dobrze się orientuję w Landeku gra jeden piłkarz z ów wsi i które miejsce zajmują w ligowej tabeli ? Ok powiecie że Strumień jest o wiele większy ale są młodzi zdolni zawodnicy ze Strumienia m.in. Lang czy Różankowski. Ktoś w komentarzu naliczył 3 zawodników ze Strumienia widać że jest niezwykłym znawcą i nie zna ludzi ze Strumienia.Cytuję nick:
To sie w tym smiesznym klubie chyba nigdy nie zmieni a jak zapytasz chlopaka ze strumienia czy chce tu grac to powie nigdy i ja tez bym tu nie zagral ani swojego chlopaka to tej kuzni marnowania talentow nigdy nie poslal. Blizej mam Chybie.

Skoro pytając chłopaka ze Strumienia czy chce tu grac mowi nie to skad wzieli sie juniorzy i trampkarze ?
 
 
-1 #8 nick 2013-01-21 22:31
Co to za ekipa lapanych patałachów . Widziałem ja to gra i szkoda słow. Wisła Str. to dno od lat jesli chodzi o nasza lokalna mlodzez i ich wychowanie pod katem gry w tym klubie. Zawsze liczyli i widac nadal sie liczą jacys dziwni kopacze spod bloku w Jastrzebiu albo Pawlowicach i chore ambicje pseudoprezesów ktorzy o prawdziwej pilce pojecia nie maja. NIe jestem rasista ale lepiej grac w B klasie swoimi chlopakami niz patrzec na daremniakow nie wiadomo skąd. To sie w tym smiesznym klubie chyba nigdy nie zmieni a jak zapytasz chlopaka ze strumienia czy chce tu grac to powie nigdy i ja tez bym tu nie zagral ani swojego chlopaka to tej kuzni marnowania talentow nigdy nie poslal. Blizej mam Chybie.
 
 
+2 #7 Taka Wisła Strumień 2013-01-21 21:38
Chłopak z innej miejscowości nie związany mentalnie ze Strumieniem nie może być dla drużyny wzmocnieniem, chyba że się mu dużo zapłaci ale o ile wiadomo to w Strumieniu się nie przelewa.Dobrze że jeszcze jest ten Darek Indyk, Janota i Skorupa, bo trudno byłoby Strumieniaka dopatrzeć, heh
 
 
+6 #6 Taka Wisła Strumień 2013-01-21 21:24
Najbardziej przykre jest to że patrząc na te zdjęcia widzi się same obce twarze, co to są za chłopaki (żeby się brzydko nie wyrazić łapańcy - przepraszam za stwierdzenie). Gdzie jest Wojtek Staroń, Gracek Haka, Rafał Moj, Rafał Jacak, Łukasz Piwko, Krzysiek Janiak, Kazik Jaworski, Łukasz Góraczewski, Halma. Błedek i wielu wielu innych którzy mogliby śmiało utrzymać Wisłę w górnej części tabeli???Odpowiedz jest brutalna ale prawdziwa: działacze tego klubu przez szereg lat WYTRACALI I MARNOWALI te talenty, sprowadzając dziwnych i nieużytecznych zawodników nie dając szansy swoim wychowankom. I oto jest teraz obraz Wisły powiedzmy że Strumień bo kolka niedobitków się ostało
 
 
+4 #5 bandziorek 2013-01-17 01:01
przykro patrzeć...w Wisełce leży szkolenie młodzieży, a bez tego kłopoty w prowadzeniu klubu są nieuchronne... Szkoda!
 
 
-1 #4 re 2013-01-16 19:22
Co sie ma zmienic? To ze Darek wroci ? on sam nie wygra niczego, a reszta nowych to jakis plebs typu mach, taraszkiewicz i reszta kopaczy co za brak ambicji i walki chcieli by po 1000 zl dostawac. Badzmy realistami nic sie nie zmieni chyba ze na gorsze.
 
 
+6 #3 re 2013-01-16 15:49
Co do pierwszego komentarza ;)
Obyś się nie zdziwił jak okaże się że się mylisz.
 
 
+2 #2 nerwusek 2013-01-15 21:31
Czy wiadomo może coś o transferach ?
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk