Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_02
Reklama

Międzynarodowy halowy turniej juniorów

Email Drukuj

Dziś tj 17 lutego 2013 r. w Hali Sportowej w Korňa na Słowacji odbył się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej juniorów (rocznik ’97 i '96), trzech współpracujących ze sobą Podokręgów: Čadcy (Słowacja), Frydka - Mistka (Czechy), Skoczowa (Polska)...

 

 

Turniej rozgrywany był w pełnowymiarowej o sztucznej nawierzchni hali sportowej równocześnie w dwóch grupach (osobno dla swojego rocznika, 2x13min. W kadrze Podokręgu Skoczów wystąpili także reprezentanci Gminy Strumień:
Smorąg Marek (Wisła Strumień)
Przybylski Tobiasz (Wisła Strumień)
Mencner Dawid (LKS Pruchna)
Mencner Daniel (LKS Pruchna)
Duraj Sebastian (LKS Pruchna)
Dziadek Mariusz (Błyskawica Drogomyśl)Wyniki turnieju:

ROCZNIK ‘97


Čadca - Frýdek Místek - 2:0

Frýdek Místek - Skoczów - 0:4 (Duraj Sebastian 3, Dyława Remigiusz)

Čadca - Skoczów - 4:0

Tabela końcowa

1. Čadca - 6pkt. 6:0
2. Skoczów - 3pkt. 4:4
3. Frydek Mistek - 0pkt. 0:6

Kadra Podokręgu Skoczów: Handzel Mateusz (Pogwizdów), Szajter Kamil (Rudnik), Mencner Daniel, Mencner Dawid, Duraj Sebastian (Pruchna), Sztwiertnia Eryk, Kempa Eryk (Puńców), Orszulik Paweł (Kaczyce), Dziadek Mariusz (Drogomyśl), Stuchlik Seweryn, Duława Remigiusz (Pierściec).
Trener: Kałużny Cezary
Kierownik: Zenon Kolber

ROCZNIK ‘96

Čadca - Frýdek Místek - 2:0

Frýdek Místek - Skoczów - 2:2 (Małyjurek Zbigniew, Gabzdyl Kewin)

Čadca - Skoczów - 6:2 (Żyrek Jakub, Gabzdyl Kewin)

Tabela końcowa

1. Čadca - 6pkt. 8:2
2. Frydek Mistek - 1pkt. 2:4
3. Skoczów - 1pkt. 4:8

Kadra Podokręgu Skoczów: Waligóra Bartosz, Sobczyk Mateusz (Brzezówka), Kukuczka Antoni, Małyjurek Zbigniew, Żyrek Jakub (Istebna), Walica Patryk (Rudnik), Kaczmarczyk Wojciech (Pogwizdów), Smorąg Marek, Przybylski Tobiasz, Gabzdyl Kewin (Strumień).
Trenerzy: Byrczek Dariusz
Kierownik: Gabzdyl Krzysztof

 

Foto: Stanisław Ochodek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk