Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
Reklama

W derbach punkty dla Błyskawicy

Email Drukuj

W derbowym meczu rozegranym w dniu wczorajszym na boisku w Drogomyślu drużyna Wisły Strumień uległa gospodarzom Błyskawicy Drogomyśl 1:2...

 

 

Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień  2:1 (0:1)

Bramki zdobyli: Indyk Dariusz (26min.) - Grzesik Robert (50min.), Saltarius Mateusz (66min.)

Skład Wisły: Gruszczyński, Potrząsaj, Koźliński, Markiton, Indyk, Polit D., Szczerbiak, Niebisz, Kotkowski (70min. Janota M.), Lang, Różankowski.

Skład Błyskawicy: Huzarewicz, Juraszek (85min. Owczarek), Mar.Saltarius, Sznabel, Krzempek, Bulandra, Mat.Saltarius (70min. Haka), Czak, Słowiński (55min. Krzempek), Byrczek, Grzesik.

Tabela ligi okręgowej po XXIII kolejce

Wyniki pozostałych spotkań

Ocena Bogusława Skęczka:

- Sporo adrenaliny przysporzyło to spotkanie. Wiadomo, że my gramy już tylko o prestiż, a Błyskawica o utrzymanie. Prowadziliśmy 1:0 i graliśmy nieźle. Wiedzieliśmy, że gospodarze po przerwie ruszą do ataków. Strzelili na 1:1 i poszli za ciosem. W końcówce oba zespoły miały swoje okazje. Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem meczu zespołów z dolnych rejonów tabeli. Gra była płynna, tempo niezłe, kibice zobaczyli dużo walki. Na wysokości zadania stanęli także sędziowie.

Ocena Waldemara Bulandry:

- Pierwszą połowę przespaliśmy. Nie ustrzegliśmy się błędów w obronie i w efekcie musieliśmy gonić wynik. W przerwie dokonaliśmy kilku korekt i zaprezentowaliśmy się lepiej. Poprawiło się przede wszystkim zaangażowanie. Wygraliśmy ten mecz walką. Na własne życzenie zaserwowaliśmy sobie nerwową końcówkę. Nie wykorzystaliśmy karnego i dwóch niezłych okazji. Remis byłby naszą porażką. Nasza sytuacja w tabeli wówczas by się pogorszyła.
sportowebeskidy.pl

Foto: Paweł Berek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
0 #3 do obserwator 2013-05-13 17:34
o czym ty piszesz ??
 
 
0 #2 Obserwator 2013-05-13 02:04
W poprzednim sezonie gościłem na tym boisku gdy grały tę drużyny. Lecz głównym powodem mojego przybycia na mecz owych drużyn był obserwacja boiskowych braci Sal.. drużyny gospodarzy oraz młodzieżowca drużyny gości lecz z nie wiadomych przyczyn chłopak został zastąpiony, pomimo dość dobrego występu w poprzedzającym meczu w Strumieniu. Mecz niestety ustawiła pierwsza bramka po błędzie bramkarza zdobyta przez gospodarzy która zmotywowała do zdobycia następnej.....
 
 
0 #1 koń 2013-05-13 00:35
idą jak przecinaki!!!!! 8)
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk