Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • Slajd_01
Reklama

Nocne szachy po raz piąty

Email Drukuj

Już w najbliższy piątek 31 maja 2013r. o godz. 20.00 w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śl. w Strumieniu rozpocznie się V Jubileuszowy Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Strumienia. Zawody potrwają całą noc i zakończą się dopiero około godz. 9.30 następnego dnia...

 

Jeszcze do końca zbliżającego się tygodnia można zgłaszać chęć udziału w turnieju. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej www.chessarbiter.com (http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_963/registration_form.html?l=pl) , mailowo lub telefonicznie.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem: www.nocneszachy.strumien.com

Honorowy patronat nad turniejem objęli: Anna Grygierek – Burmistrz Strumienia, Jarmila Skálová - Starosta Miasta Petřvald i Czesław Greń – Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu.

Tak jak w poprzednich latach dla najlepszych zawodników przewidziano cenne nagrody. Zwycięzca otrzyma puchar, medal, nagrodę rzeczową i 500 złotych. Cenne będą również nagrody dla dziewięciu kolejnych zawodników, najlepszej kobiety, najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz najlepszego zawodnika ze Strumienia, a wśród uczestników którzy nie zdobędą żadnej nagrody zostaną rozlosowane 3 nagrody rzeczowe

Nocny turniej szachowy to nie tylko walka z przeciwnikami, ale również z własną słabością i zmęczeniem, jednak jak można było zobaczyć podczas czterech  poprzednich edycji, zawodnicy świetnie sobie z tym radzą.

Patronem medialnym turnieju jest Niezależny Portal Informacyjny www.strumien.com

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk