Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_04
Reklama

Punkty zostały w Dankowicach

Email Drukuj

W ramach XXX kolejki ligi okręgowej drużyna Wisły Strumień udała się do Dankowic, aby rozegrać mecz z tamtejszym Pasjonatem.
Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy 5:0...

 

 

Pasjonat Dankowice - Wisła Strumień 5:0 (0:0)

Skład Wisły: Gruszczyński, Janota M., Potrząsaj, Polit D., Michalczyk (65min. Jodłowiec), Wiak, Niebisz, Szczerbiak, Kotkowski, Lang (80min. Kempczyński), Różankowski.

Tabela ligi okręgowej po XXX kolejce

Wyniki pozostałych spotkań

Ocena Bogusława Skęczka:

- Po raz kolejny mieliśmy problemy kadrowe. W ataku zagrał nominalny bramkarz. Na ławce miałem dwóch młodzieżowców, ale przed nimi sporo pracy. Dariusz Indyk pauzował za kartki, zabrakło także Łukasza Markitonia i Łukasza Koźlińskiego. Sam nie wiem dlaczego. Szkoda pierwszej straconej bramki. Piłka podobno była w aucie. Sędzia nie zareagował, poszła kontra i straciliśmy gola. Potem był samobój i wszystko się posypało. Założenia były proste, chcieliśmy zagrać na zero z tyłu. Do przerwy nam się to udawało.
sportowebeskidy.pl

Po zdegradowanej już wcześniej do skoczowskiej klasy "A" drużynie Wiśle Strumień, w dniu wczorajszym dołączyła do niej inna drużyna z Gminy Strumień - Błyskawica Drogomyśl, która uległa mistrzowi ligi okręgowej Spójni Landek 1:5.

Foto: Berek Paweł

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk