Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki rozgrywek "A" grupy trampkarzy (sezon 2013/2014)

Email Drukuj

Rozgrywki "A" grupy - trampkarzy w sezonie 2013/2014



Tabela gr "A" - trampkarze (sezon 2013/2014)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Pogórze
22
57
138
15
2 LKS Strumień
22
56
127
20
3 LKS Brenna
22
51
100
24
4 KKS Zebrzydowice
22
45
84
28
5 LKS Pruchna
22
39
50
55
6 LKS Pielgrzymowice
22
37
105
50
7 LKS Kończyce Wielkie
22
26
56
73
8 LKS Pogwizdów
22
24
42
76
9 LKS Kończyce Małe
22
22
72
104
10 LKS Hażlach
22
19
49 164
11 LKS Ochaby
22
7
21 102
12 KS Nierodzim
22
2
15
148


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2013/2014)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Holesz Adam
30
2 Krzyżanek Kacper
24
3 Fabian Patryk
16
4 Czakon Szymon
9
5 Krzempek Damian
7


Wyniki rozgrywek "A" grupy - trampkarzy w sezonie 2013/2014


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 17 sierpnia godz. 10:00
LKS Pogwizdów - LKS Pogórze 0:9
LKS Hażlach - LKS Brenna 0:16
LKS Kończyce M. - LKS Ochaby 6:1
KS Nierodzim - LKS Pruchna 1:5
LKS Strumień - LKS Kończyce W. 8:1
KKS Zebrzydowice - LKS Pielgrzymowice 1:3

Kolejka 2 - 24 sierpnia godz. 10:00
LKS Pogwizdów - LKS Hażlach 12:0
LKS Brenna - LKS Kończyce M. 3:1
LKS Ochaby - KS Nierodzim 7:0
LKS Pruchna - LKS Strumień 0:5
LKS Kończyce W. - KKS Zebrzydowice 0:5
LKS Pogórze - LKS Pielgrzymowice 2:1

Kolejka 3 - 31 sierpnia godz. 10:00
KS Nierodzim - LKS Brenna 0:11
LKS Strumień - LKS Ochaby 3:2
KKS Zebrzydowice - LKS Pruchna 1:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce W. 1:5
LKS Hażlach - LKS Pogórze 1:8
LKS Kończyce M. - LKS Pogwizdów 4:4

Kolejka 4 - 7 września godz. 10:00
LKS Brenna - LKS Strumień 2:2
LKS Pogwizdów - KS Nierodzim 0:0
LKS Hażlach - LKS Kończyce M. 0:9
LKS Pogórze - LKS Kończyce W. 6:0
LKS Pruchna - LKS Pielgrzymowice 2:1
LKS Ochaby - KKS Zebrzydowice 0:3

Kolejka 5 - 14 września godz. 10:00
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby 0:0
LKS Kończyce W. - LKS Pruchna 1:3
LKS Kończyce M. - LKS Pogórze 0:6
KS Nierodzim - LKS Hażlach 0:6
LKS Strumień - LKS Pogwizdów 12:0
KKS Zebrzydowice - LKS Brenna 0:2

Kolejka 6 - 21 września godz. 10:00
LKS Kończyce M. - KS Nierodzim 11:0
LKS Pogórze - LKS Pruchna 8:0
LKS Ochaby - LKS Kończyce W. 0:1
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 4:0
LKS Pogwizdów - KKS Zebrzydowice 0:1
LKS Hażlach - LKS Strumień 0:17

Kolejka 7 - 28 września godz. 10:00
KS Nierodzim - LKS Pogórze 0:10
LKS Strumień - LKS Kończyce M. 16:1
KKS Zebrzydowice - LKS Hażlach 11:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów 7:2
LKS Kończyce W. - LKS Brenna 0:4
LKS Pruchna - LKS Ochaby 6:2

Kolejka 8 - 5 października godz. 10:00
LKS Brenna - LKS Pruchna 0:1
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce W. 2:0
LKS Hażlach - LKS Pielgrzymowice 2:10
LKS Kończyce M. - KKS Zebrzydowice 0:5
KS Nierodzim - LKS Strumień 0:7
LKS Pogórze - LKS Ochaby 4:0

Kolejka 9 - 12 października godz. 10:00
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce M. 10:0
LKS Kończyce W. - LKS Hażlach 10:1
LKS Pruchna - LKS Pogwizdów 1:1
LKS Ochaby - LKS Brenna 0:3
LKS Strumień - LKS Pogórze 1:3
KKS Zebrzydowice - KS Nierodzim 7:0

Kolejka 10 - 19 października godz. 10:00
LKS Kończyce M. - LKS Kończyce W. 2:3
KS Nierodzim - LKS Pielgrzymowice 0:4
LKS Strumień - KKS Zebrzydowice 4:0
LKS Pogórze - LKS Brenna 2:1
LKS Pogwizdów - LKS Ochaby 3:1
LKS Hażlach - LKS Pruchna 0:4

Kolejka 11 - 26 października godz. 10:00

LKS Ochaby - LKS Hażlach 0:3 w.o.
LKS Brenna - LKS Pogwizdów 3:0
KKS Zebrzydowice - LKS Pogórze 2:5
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 1:2
LKS Kończyce W. - KS Nierodzim 6:2
LKS Pruchna - LKS Kończyce M. 2:1

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 12 kwietnia godz. 10.00
LKS Pogórze - LKS Pogwizdów 3:1
LKS Brenna - LKS Hażlach 13:0
LKS Ochaby - LKS Kończyce M. 0:8
LKS Pruchna - KS Nierodzim 5:0
LKS Kończyce W. - LKS Strumień 0:3
LKS Pielgrzymowice - KKS Zebrzydowice 0:3

Kolejka 13 - 22 kwietnia godz. 14.30
LKS Hażlach - LKS Pogwizdów 2:3
LKS Kończyce M. - LKS Brenna 4:5
KS Nierodzim - LKS Ochaby 0:3
LKS Strumień - LKS Pruchna 7:0
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce W. 6:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze 3:2

Kolejka 14 - 26 kwietnia godz. 10.00

LKS Brenna - KS Nierodzim 5:3
LKS Ochaby - LKS Strumień 0:10
LKS Pruchna - KKS Zebrzydowice 2:2
LKS Kończyce W. - LKS Pielgrzymowice 3:4
LKS Pogórze - LKS Hażlach 19:0
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce M. 1:5

Kolejka 15 - 3 maja godz. 10.00

LKS Strumień - LKS Brenna 2:2
KS Nierodzim - LKS Pogwizdów 0:4
LKS Kończyce M. - LKS Hażlach 5:8
LKS Kończyce W. - LKS Pogórze 0:5
LKS Pielgrzymowice - LKS Pruchna 5:1
KKS Zebrzydowice - LKS Ochaby 8:0

Kolejka 16 - 10 maja godz. 10.00
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice 2:10
LKS Pruchna - LKS Kończyce W. 7:0
LKS Pogórze - LKS Kończyce M. 8:0
LKS Hażlach - KS Nierodzim 11:1
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 0:1
LKS Brenna - KKS Zebrzydowice 2:3

Kolejka 17 - 17 maja godz. 10.00
KS Nierodzim - LKS Kończyce M. 1:4
LKS Pruchna - LKS Pogórze 0:8
LKS Kończyce W. - LKS Ochaby 10:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 0:5
KKS Zebrzydowice - LKS Pogwizdów 13:0
LKS Strumień - LKS Hażlach 9:0

Kolejka 18 - 24 maja godz. 10.00
LKS Pogórze - KS Nierodzim 13:0
LKS Kończyce M. - LKS Strumień 0:4
LKS Hażlach - KKS Zebrzydowice 2:2
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 3:2
LKS Brenna - LKS Kończyce W. 3:3
LKS Ochaby - LKS Pruchna 0:1

Kolejka 19 - 31 maja godz. 10.00
LKS Pruchna - LKS Brenna 0:6
LKS Kończyce W. - LKS Pogwizdów 2:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Hażlach 8:2
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce M. 4:0
LKS Strumień - KS Nierodzim 5:1
LKS Ochaby - LKS Pogórze 0:10

Kolejka 20 - 7 czerwca godz. 10.00
LKS Kończyce M. - LKS Pielgrzymowice 3:17
LKS Hażlach - LKS Kończyce W. 2:1
LKS Pogwizdów - LKS Pruchna 1:2
LKS Brenna - LKS Ochaby 2:1
LKS Pogórze - LKS Strumień 4:0
KS Nierodzim - KKS Zebrzydowice 0:3

Kolejka 21 - 14 czerwca godz. 10.00

LKS Kończyce W. - LKS Kończyce M. 5:4
LKS Pielgrzymowice - KS Nierodzim 16:1
KKS Zebrzydowice - LKS Strumień 1:4
LKS Brenna - LKS Pogórze 2:1
LKS Ochaby - LKS Pogwizdów 2:4
LKS Pruchna - LKS Hażlach 6:1

Kolejka 22 - 21 czerwca godz. 10.00

LKS Hażlach - LKS Ochaby 7:0
LKS Pogwizdów - LKS Brenna 1:6
LKS Pogórze - KKS Zebrzydowice 2:3
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 5:2
KS Nierodzim - LKS Kończyce W. 5:5
LKS Kończyce M. - LKS Pruchna 4:1


Damsoft Wędkarstwo-śląsk