Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • Slajd_01
Reklama

Wyniki rozgrywek "A" grupy juniorów (sezon 2013/2014)

Email Drukuj

Rozgrywki "A" grupy - juniorów w sezonie 2013/2014


Tabela gr "A" - juniorzy (sezon 2013/2014)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Kończyce Małe
22
58
112
25
2 LKS Pruchna
22
48
64
30
3 LKS Brenna
22
46
81
39
4 LKS Pielgrzymowice
22
44
101
29
5 LKS Pogwizdów
22
39
74
56
6 LKS Strumień
22
39
54
29
7 LKS Hażlach
22
29
40
49
8 KKS Zebrzydowice
22
29
53
54
9 LKS Pogórze
22
22
52
76
10 LKS Kończyce Wielkie
22
18
46
95
11 LKS Ochaby
22
10
17
103
12 KS Nierodzim
22
7
16
125


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2013/2014)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Danel Krystian
16
2 Staroń Wojciech
12
3 Szczypka Maksymilian
7
4 Staroń Jakub
4
5 Gandor Remigiusz
4

 

Wyniki rozgrywek "A" grupy - juniorów w sezonie 2013/2014

 

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 17 sierpnia godz. 11:30
LKS Pogwizdów - LKS Pogórze 7:3
LKS Hażlach - LKS Brenna 3:1
LKS Kończyce M. - LKS Ochaby 6:0
KS Nierodzim - LKS Pruchna 0:2
LKS Strumień - LKS Kończyce W. 2:0
KKS Zebrzydowice - LKS Pielgrzymowice 0:4

Kolejka 2 - 24 sierpnia godz. 11:30
LKS Pogwizdów - LKS Hażlach 0:2
LKS Brenna - LKS Kończyce M. 1:5
LKS Ochaby - KS Nierodzim 0:0
LKS Pruchna - LKS Strumień 0:2
LKS Kończyce W. - KKS Zebrzydowice 1:5
LKS Pogórze - LKS Pielgrzymowice 1:5

Kolejka 3 - 31 sierpnia godz. 11:30
KS Nierodzim - LKS Brenna 1:7
LKS Strumień - LKS Ochaby 1:0
KKS Zebrzydowice - LKS Pruchna 2:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce W. 9:0
LKS Hażlach - LKS Pogórze 6:0
LKS Kończyce M. - LKS Pogwizdów 2:1

Kolejka 4 - 7 września godz. 11:30
LKS Brenna - LKS Strumień 2:2
LKS Pogwizdów - KS Nierodzim 3:0
LKS Hażlach - LKS Kończyce M. 2:3
LKS Pogórze - LKS Kończyce W. 3:8
LKS Pruchna - LKS Pielgrzymowice 3:2
LKS Ochaby - KKS Zebrzydowice 0:2

Kolejka 5 - 14 września godz. 11:30
LKS Pielgrzymowice - LKS Ochaby 17:0
LKS Kończyce W. - LKS Pruchna 2:5
LKS Kończyce M. - LKS Pogórze 2:3
KS Nierodzim - LKS Hażlach 0:1
LKS Strumień - LKS Pogwizdów 6:0
KKS Zebrzydowice - LKS Brenna 2:3

Kolejka 6 - 21 września godz. 11:30
LKS Kończyce M. - KS Nierodzim 14:0
LKS Pogórze - LKS Pruchna 1:3
LKS Ochaby - LKS Kończyce W. 0:4
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 2:1
LKS Pogwizdów - KKS Zebrzydowice 2:5
LKS Hażlach - LKS Strumień 1:1

Kolejka 7 - 28 września godz. 11:30
KS Nierodzim - LKS Pogórze 4:3
LKS Strumień - LKS Kończyce M. 1:3
KKS Zebrzydowice - LKS Hażlach 1:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogwizdów 3:4
LKS Kończyce W. - LKS Brenna 0:4
LKS Pruchna - LKS Ochaby 6:0

Kolejka 8 - 5 października godz. 11:30
LKS Brenna - LKS Pruchna 1:0
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce W. 4:2
LKS Hażlach - LKS Pielgrzymowice 0:0
LKS Kończyce M. - KKS Zebrzydowice 1:0
KS Nierodzim - LKS Strumień 0:2
LKS Pogórze - LKS Ochaby 1:0

Kolejka 9 - 12 października godz. 11:30
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce M. 3:3
LKS Kończyce W. - LKS Hażlach 2:3
LKS Pruchna - LKS Pogwizdów 1:4
LKS Ochaby - LKS Brenna 0:11
LKS Strumień - LKS Pogórze 1:0
KKS Zebrzydowice - KS Nierodzim 5:2

Kolejka 10 - 19 października godz. 11:30
LKS Kończyce M. - LKS Kończyce W. 9:0
KS Nierodzim - LKS Pielgrzymowice 1:3
LKS Strumień - KKS Zebrzydowice 1:1
LKS Pogórze - LKS Brenna 1:4
LKS Pogwizdów - LKS Ochaby 3:0
LKS Hażlach - LKS Pruchna 0:2

Kolejka 11 - 26 października godz. 11:30

LKS Ochaby - LKS Hażlach 0:3 w.o.
LKS Brenna - LKS Pogwizdów 2:4
KKS Zebrzydowice - LKS Pogórze 4:0
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 4:0
LKS Kończyce W. - KS Nierodzim 7:2
LKS Pruchna - LKS Kończyce M. 1:2

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 12 kwietnia godz. 11.30
LKS Pogórze - LKS Pogwizdów 0:3
LKS Brenna - LKS Hażlach 6:0
LKS Ochaby - LKS Kończyce M. 0:15
LKS Pruchna - KS Nierodzim 9:1
LKS Kończyce W. - LKS Strumień 0:7
LKS Pielgrzymowice - KKS Zebrzydowice 4:0

Kolejka 13 - 22 kwietnia godz. 16.00
LKS Hażlach - LKS Pogwizdów 3:4
LKS Kończyce M. - LKS Brenna 6:4
KS Nierodzim - LKS Ochaby 0:4
LKS Strumień - LKS Pruchna 1:2
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce W. 10:1
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze 8:1

Kolejka 14 - 26 kwietnia godz. 11.30
LKS Brenna - KS Nierodzim 4:1
LKS Ochaby - LKS Strumień 1:4
LKS Pruchna - KKS Zebrzydowice 5:0
LKS Kończyce W. - LKS Pielgrzymowice 0:7
LKS Pogórze - LKS Hażlach 7:1
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce M. 4:1

Kolejka 15 - 3 maja godz. 11.30
LKS Strumień - LKS Brenna 0:1
KS Nierodzim - LKS Pogwizdów 0:8
LKS Kończyce M. - LKS Hażlach 3:0 w.o.
LKS Kończyce W. - LKS Pogórze 1:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Pruchna 1:2
KKS Zebrzydowice - LKS Ochaby 1:2

Kolejka 16 - 10 maja godz. 11.30
LKS Ochaby - LKS Pielgrzymowice 0:5
LKS Pruchna - LKS Kończyce W. 2:0
LKS Pogórze - LKS Kończyce M. 3:5
LKS Hażlach - KS Nierodzim 8:0
LKS Pogwizdów - LKS Strumień 7:0
LKS Brenna - KKS Zebrzydowice 6:0

Kolejka 17 - 17 maja godz. 11.30
KS Nierodzim - LKS Kończyce M. 1:15
LKS Pruchna - LKS Pogórze 5:1
LKS Kończyce W. - LKS Ochaby 7:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Brenna 4:2
KKS Zebrzydowice - LKS Pogwizdów 5:3
LKS Strumień - LKS Hażlach 7:0

Kolejka 18 - 24 maja godz. 11.30
LKS Pogórze - KS Nierodzim 7:1
LKS Kończyce M. - LKS Strumień 2:0
LKS Hażlach - KKS Zebrzydowice 3:0
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 2:6
LKS Brenna - LKS Kończyce W. 6:2
LKS Ochaby - LKS Pruchna 0:6

Kolejka 19 - 31 maja godz. 11.30
LKS Pruchna - LKS Brenna 1:6
LKS Kończyce W. - LKS Pogwizdów 5:4
LKS Pielgrzymowice - LKS Hażlach 3:1
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce M. 0:7
LKS Strumień - KS Nierodzim 7:0
LKS Ochaby - LKS Pogórze 3:6

Kolejka 20 - 7 czerwca godz. 11.30
LKS Kończyce M. - LKS Pielgrzymowice 2:1
LKS Hażlach - LKS Kończyce W. 0:3 w.o.
LKS Pogwizdów - LKS Pruchna 1:2
LKS Brenna - LKS Ochaby 2:0
LKS Pogórze - LKS Strumień 1:3
KS Nierodzim - KKS Zebrzydowice 0:5

Kolejka 21 - 14 czerwca godz. 11.30
LKS Kończyce W. - LKS Kończyce M. 0:3
LKS Pielgrzymowice - KS Nierodzim 10:0
KKS Zebrzydowice - LKS Strumień 3:1
LKS Brenna - LKS Pogórze 1:3
LKS Ochaby - LKS Pogwizdów 2:3
LKS Pruchna - LKS Hażlach 3:0 w.o.

Kolejka 22 - 21 czerwca godz. 11.30
LKS Hażlach - LKS Ochaby 0:3 w.o.
LKS Pogwizdów - LKS Brenna 3:5
LKS Pogórze - KKS Zebrzydowice 1:1
LKS Strumień - LKS Pielgrzymowice 5:1
KS Nierodzim - LKS Kończyce W. 2:1
LKS Kończyce M. - LKS Pruchna 3:0 w.o.


Damsoft Wędkarstwo-śląsk