Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_05
Reklama

Inauguracyjna porażka

Email Drukuj

 

 

W pierwszym meczu rozpoczynającym rozgrywki w skoczowskiej "A" klasie drużyna Wisły Strumień uległa w dniu wczorajszym w Pielgrzymowicach z tamtejszym Strażakiem 1:2...

 Strażak Pielgrzymowice - Wisła Strumień 2:1 (0:0)

Bramkę zdobył: Lang Jan (48min.)

Skład Wisły: Tworus, Potrząsaj, Papliński, Indyk, Niebisz, Janota, Polit D. ( 55min. Łukasik D.), Kotkowski, Masłowski, Dudek, Lang.

Tabela "A" klasy po I kolejce

Wyniki pozostałych spotkań

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+3 #9 obiektywny 2013-08-17 16:13
a myslisz ze nie graliby? gdyby byly dwa kluby to gmina moglaby doplacic porzadnie do dwoch klubow a nie troszke do 5. A to musi byc w strumieniu klub? Moze byc Pruchna i Drogomyśl.Ale nie moze tak byc po istnieje chora ambicja działaczy i kibiców. Bo jeśli jakiś zawodnik ze Strumienia poszedłby grac do Drogomyśla na przykład to od razu bedzie oczerniany mianem ZDRAJCA albo cos w stylu ze jest slaby.
 
 
+2 #8 x 2013-08-17 13:09
Cytuję obiektywny:
Dla mnie to smieszne. W gminie fukncjonuje 5 klubów. Po co ? Czy nie mogłyby być dwa kluby np w Strumieniu i Pruchnej, które pozbieryłyby zawodników z innych klubów i miałoby mocną kadrę? Wtedy i poziom byłby lepszy a co za tym idzie frekwencja na stadionach też i oczywiście wyniki sportowe. Strumień przegrał dwa pierwsze mecze w A klasie, w której mieli z każdym wygrywać i wracać do okregówki. Trzeba na to popatrzeć realistycznie, że w obecnych czasach miejsce Strumienia jest najwyżej w a klasie. ABC pisze ze z checia siatunie zalozy na treningu. To dlaczego tego nie zrobisz na meczu?

chłopie idz lepiej do lekarza. napewno ludzie z bąkowa, zabłocia czy drogomyśla z oddaniem graliby w strumieniu. a poza tym jak chciałbyś zeby w gminie istniały dwa kluby to napewno nie były to strumień. jak co to drogomyśl i pruchna
 
 
+9 #7 obiektywny 2013-08-16 16:24
Dla mnie to smieszne. W gminie fukncjonuje 5 klubów. Po co ? Czy nie mogłyby być dwa kluby np w Strumieniu i Pruchnej, które pozbieryłyby zawodników z innych klubów i miałoby mocną kadrę? Wtedy i poziom byłby lepszy a co za tym idzie frekwencja na stadionach też i oczywiście wyniki sportowe. Strumień przegrał dwa pierwsze mecze w A klasie, w której mieli z każdym wygrywać i wracać do okregówki. Trzeba na to popatrzeć realistycznie, że w obecnych czasach miejsce Strumienia jest najwyżej w a klasie. ABC pisze ze z checia siatunie zalozy na treningu. To dlaczego tego nie zrobisz na meczu?
 
 
+7 #6 Misiek 2013-08-13 15:06
Do abc. :lol: A ty nie bądż taki mądry, wisła grała lepiej prawie w całym meczu, dopiero gdzieś pod koniec ok 20 minut zostało i sie gubili, potem Pielgrzymowice dwa gole strzeliło i tyle, wy się nadajecie ale do B-klasy chopy. :lol:
 
 
-9 #5 abc 2013-08-13 00:01
do mieszkanca gminy! Wez chlopie nie byles na meczu a oceniasz moze przyjdz popatrz jak graja chlopacy a potem gadaj a moze przyjdz na trening to z mila checia Ci siatunie załoze ;))
 
 
+7 #4 mieszkaniec gminy 2013-08-12 22:29
Proponuję zmienić tytuł ankiet na: "JAK OCENIASZ SZANSE WISŁY STRUMIEŃ NA URZYMANIE SIĘ W A KLASIE"
 
 
+14 #3 x 2013-08-12 20:22
i znow tak bedzie jak ostatnio? Znowu bedziemy ''chłopcami do bicia'' ?
 
 
+12 #2 Ryjek 2013-08-12 16:53
Gra się do końca i niemożna pozwalać rywalowi wygrać przegranego meczu.
 
 
+11 #1 sebek 2013-08-12 13:44
jestem bardzo zniesmaczony tym co robi nasza druzyna.jak mozna wygrywac 1:0 a w ciagu minuty stracic 2 bramki :sad: zimny prysznic na poczatek i mam nadzieje ostatni
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk