Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_02
Reklama

Ogłoszenie-rozkład jazdy

Email Drukuj

Od 2 września 2013 roku, Firma transportowa "Daltrans" rozpocznie przewóz młodzieży do szkół  na trasie Strumień - Zabłocie - Pszczyna...  

AKTUALIZACJA!

 

Osoby wybrane na zebraniu, odpowiedzialne za kontakt miedzy firmą " Daltrans" a rodzicami, zobowiązały się do rozprowadzania biletów miesięcznych. Aby usprawnić organizacyjnie tę sprzedaż proponujemy dokonać zakupu biletu wcześniej (przed rozpoczęciem roku szkolnego).
W Strumieniu będzie można nabyć bilet miesięczny dnia 30 sierpnia w godzinach od 18 - 20 w restauracji "Nova".
Osoby którym nie uda się kupić biletu w podanym wyżej terminie - będą miały możliwość nabycia biletu 2 września bezpośrednio u kierowcy.
Początki jak wiemy są trudne, ale wszystkim nam przyświeca jeden cel: bezpieczny i komfortowy dojazd naszych dzieci do szkół. Prosimy zatem Państwa o wyrozumiałość, cierpliwość jak również, współpracę i ewentualne zaangażowanie i uwagi.

Oto numery kontaktowe osób "łącznikόw" z firmą.
Zachęcamy do telefonowania w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Strumień - 505 018 396
Zabłocie - 604 735 431
Wisła Mała - 795 835 155
Wisła Wielka - 601 331 057


ZOBACZ ROZKŁAD JAZDY ZBYTKÓW-PSZCZYNA - PDF

2 września będą dwa przewozy  w/g rozkładu porannego oraz dwa przewozy powrotne z Pszczyny o godz.11.00 i  13.00.  Przystanki w/g rozkładu jazdy.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+4 #8 do Ady 2013-09-04 17:16
Miało by lepiej i myślę,ze jest ! Młodzież wsiada już w Zbytkowie ,przewożnik zabiera mlodzież ze Zabłocia i co najważniejsze jest dojazd do T.Rolniczego Jeżdzimy komfortowo i bezpiecznie .Po dwóch dniach dojazdu za wcześnie na refleksje ,kiedy szkoły zmieniają plany lekcji z dnia na dzień.Rodzice ,którzy zdeklarowali się do nowego przewoznika byli zorientowani w temacie ,ze będą na razie tylko dwa przewozy zamknięte- 2 ranne i 2 popołudniowe .Z czasem dogra się wszystko i kto wie czy nie będzie wiecej przejazdów ....
 
 
+4 #7 robotnik 2013-09-04 12:20
A może otworzycie dojazd do Skoczowa ?gdyż nie idzie się tam nigdy dostać ,co?tam ludzie też chcą dojechać i nie mają jak. Proszę nad tym pomyśleć .
 
 
+8 #6 ada 2013-09-03 20:03
wszystko fajnie ale już po rozpoczęciu roku szkolnego wynikł bardzo poważny problem lekcje kończymy o różnych porach np,o 12.30 czym mamy dojechać? nie dość że bilet jest tak samo drogi jak w busie to jeszcze dopłacamy 5zł do busa żeby wrócić do domu część osób już rozważa powrót na starego busa chyba że coś się zmieni teraz a nie za dwa czy trzy miesiące. A miało być lepiej i taniej
 
 
0 #5 do Aha 2013-08-31 17:31
Chce zasygnalizować ,ze w Pszczynie jest więcej szkół ,które zaczynają w różnym czasie inaugurację roku szkolnego np.LO Chrobry rozpoczęcie dla I klas ma o godzinie 8.00 wiec młodzież musi jechać wcześniej pierwszym kursem ..Inni mogą jechać drugim przewozem w/g rozkładówki . Powrót o 11 i 13 dostosowaliśmy w miarę do wszystkich szkół w Pszczynie . Szkoda ,ze szkoły pszczyńskie nie dopracowały i nie dogadały się co do rozpoczęcia roku szkolnego ,bowiem co szkoła to inny grafik . Za rok możemy wcześniej zasugerować szkołom aby kwestię organizacji roku szkolnego zorganizować w jednakowym bądż w przybliżonym czasie. :-)
 
 
+1 #4 inf 2013-08-30 19:29
LO Chrobry ma rozpoczęcie o godzinie 8.00 i stad ta opcja dwóch wyjazdów z rana .Na godzinę 9 każdy pojedzie drugim kursem a wróci pierwszym czyli o 11 . Ci co maja na 10 rozpoczęcie pojada z Pszczyny o 13 . Wybraliśmy optymalne godziny , aby każdemu pasowało .Szkoda ,ze szkoły pszczyńskie nie dograły rozpoczęcia roku szkolnego o tym samym czasie . W przyszłym roku szkolnym musimy wcześniej uczulić dyrekcje aby pod względem organizacji roku szkolnego uwzględniono ta kwestię.
 
 
+1 #3 Aha 2013-08-30 16:26
Jeżeli rok szkolny zaczyna sie o godz 9:00 i 10:00 to kurs o godz 7:00 powinien zostać przełożony na godz. 9:00.
Za to kursy powrotne myślę że są za późno. Ponieważ 1 i 2 klasy maja rozpoczecie o 9:00 a inne klasy o 10:00
 
 
+6 #2 inf 2013-08-28 20:08
Prawdopodobnie będą dwa przejazdy 2 września, gdyż nadal nie znamy godziny rozpoczęcia roku szkolnego w Technikum Rolniczym .Co do reszty proszę dzwonić do osób pod podanymi numerami .Oczywiście poinformujemy młodzież o której startujemy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego :-) Życzę wszystkim powodzenia !
 
 
+2 #1 ciekawy 2013-08-28 15:17
A czy 2 września przewoźnik dostosuje godziny kursu do rozpoczecia roku szkolnego ? I jaka mniej wiecej cena biletu ze strumienia?
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk