Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_04
Reklama

Porażka w Zebrzydowicach

Email Drukuj

 

Wisła Strumień przegrała w dniu dzisiejszym 1:5 na wyjeździe z drużyną Spójnia Zebrzydowice...Spójnia Zebrzydowice - Wisła Strumień 5:1 (3:0)

Skład Wisły: Tworus (65min. Michalczyk), Papliński, Skóraś, Polit D., Potrząsaj, Janota, Masłowski, Przybylski (65min. Taraszkiewicz), Niebisz (80min. Jodłowiec) Szczerbiak, Dudek.

Bramkę zdobył: Dudek Piotr (89min.)

Tabela "A" klasy po XXII kolejce

Wyniki pozostałych spotkań


Foto: Paweł Berek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Komentarze  

 
+1 #10 GKS Krupinski Suszec 2013-10-26 06:48
Nawet slynna Barcelona Wisly Strumien nie pokona kto nie wierzy niech zobaczy jak Wiselka walczy lalalalalalalal alalalala
 
 
+1 #9 Kibic 2013-10-25 13:32
haha jak minusują - tak własnie postępują typowe betony nie mające nic do powiedzenia ! Rusio Działej ! Dalej nie przejmuj się frajerzyną ;)
 
 
+2 #8 Rafał Rusek 2013-10-23 13:10
Cytuję głos strumienia:
Starają się wszyscy- tzn. ty Rafał, Stasiu Ochodek, zwodnicy ze Strumienia itd...Ale nie chłopaki którzy mają w głębokim poważaniu Strumień i wszystko co się w nim dzieje. Grają bo tu się łapią, ale serca na boisku nie zostawiają, tak jak robią to wychowankowie.


Czasami zdarzają się mecze słabsze, czasami odczuć można brać zaangażowania przynajmniej po takich wynikach. Wychowankowie chwała im za to ale są tacy wychowankowie którzy mają w poważaniu ten klub bo wolą grać gdzie indziej albo nie grać w ogóle, to są tzw GWIAZDY ! Którzy mała robią a chcą dostawać jak najwięcej.
 
 
0 #7 Rafał Rusek 2013-10-23 13:08
Koło się zamyka. Taka jest prawda. Więc zamiast głupio pier..... przyjdź jeden z drugim na trening trenuj i pokaż że ci zależy jak ci nie zależy to szlajaj się po wioskach i graj za kasę jak na tym ci zależy. Szacunek właśnie mam dla tych ludzi że pomimo kryzysu w klubie potrafią przyjechać na trening i chłopaki z Żor czy Jastrzębia, Pawłowic potrafią ruszyć i trenować 3 razy w tygodniu a gość na miejscu nie potrafi ruszyć dupy i i potrenować. wolę mieć w Strumieniu drużynę z zawodników którym zależy na Klubie a nie którzy wiecznie narzekają na pieniądze !!
 
 
+1 #6 Rafał Rusek 2013-10-23 13:07
Sprawa jest otwarta im więcej osób zdeklarowało by się i przyszło na treningi wtedy nie było by zaciągu z zewnątrz. Narzekacie że w Strumieniu grają przyjezdni - cieszcie się że grają - grają za Darmo tak ! A jeden drugi"młodzieżowcy" nie będę wymieniał z imienia i nazwiska potrenują 1 raz w tygodniu zagra jeden mecz - i chce wielce zarabiać za mecz. Sprawa jest prosta. Trenujesz - grasz - osiągasz wyniki - jest wynagrodzenie. Z naszej strony zarządu też to wcale ciekawie nie wygląda. Skomplikowany proces. Pieniądze będą jak ktoś za sponsoruje. Sponsor da pieniądze jak zobaczy że wszystko w klubie się układa, są wyniki itp.. Nie da pieniędzy jak wyników nie ma. Nie da pieniędzy bo mówi że jest zaciąg i nie będzie łożył na drużynę gdzie prawie nikt nie gra ze Strumienia. A dlaczego nikt nie gra bo zawodnicy którzy chcą grać nie trenują bo mówią że za dużo jest obcych z zewnątrz a sami nie chcą przyjść na trening.
 
 
+1 #5 Rafał Rusek 2013-10-23 13:07
Minusujcie sobie ile chcecie, nie doceniacie ludzi ile kto robi, wielu z nas robi to z czystej satysfakcji. Chcesz mieć efekt ? Przyjdź popracuj ! Wielu się obraża że grają przyjezdni dlaczego ? A kto ma grać kiedy połowa z obecnych ze Strumieniaków nie chcą grać ? Powód ? Mówią ten sam że grają przyjezdni - że nie chcą grac w takiej drużynie. To czemu nie przyjdą na trening i nie popracują ? z czystego lenistwa, wolą sobie spalić i popić. Takie kolo Macieja. Zarząd chce żeby jak najwięcej ludzi grało ze Strumienia. Zawodnicy ze Strumienia chcą jak najwięcej chłopaków swoich - Jeżeli nie pojawiają się na treningach i nie trenują a tym bardziej nie chcą trenować bo po prostu nie chcą się pokazać w klubie to jak mają grać ludzie ze Strumienia ? Pomyśl Logicznie. I co wtedy zarząd ma nie zgłaszać drużyny do rozgrywek cała historia 90 letnia klubu ma szlag trafić przez błaznów którzy wiecznie narzekają ?
 
 
+19 #4 głos strumienia 2013-10-22 23:45
Starają się wszyscy- tzn. ty Rafał, Stasiu Ochodek, zwodnicy ze Strumienia itd...Ale nie chłopaki którzy mają w głębokim poważaniu Strumień i wszystko co się w nim dzieje. Grają bo tu się łapią, ale serca na boisku nie zostawiają, tak jak robią to wychowankowie.
 
 
-3 #3 Rafał Rusek 2013-10-22 12:43
Przepraszam ale co masz do zarządu ? Jedna osoba jest z poza Strumienia. Nawet nie wiesz jak się staramy aby wszystkim dogodzić ale prawda jest taka że te pseudo grajki jak ich nazywasz grają za DARMO !
 
 
-3 #2 maciek 2013-10-22 08:53
smiech na sali ;) hahahaha . Gdzie ten awans ;) ? szkoda gadać.
 
 
+13 #1 głos Strumienia 2013-10-20 11:56
Więcej psedo-strumieniaków w składzie i w zarzadzie i B klasa gwarantowana. Zenada i wstyd. Dajcie pieniądze na młodzież a nie marnujcie ich na opłacanie słabeuszy nie łapiących się w składach swoich rodzimych klubòw. Tak przez lata niszczy się ten klub
 

Damsoft Wędkarstwo-śląsk