Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_01
Reklama

I Otwartego Turnieju Szachowego o Puchar "Żabiego Kraju - Strumień 2013" - wyniki

Email Drukuj

W sobotę 19 października 2013 r. w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu rozegrano szósty, ostatni turniej z cyklu I Otwartego Turnieju Szachowego o Puchar "Żabiego Kraju - Strumień 2013"...

 

 

Do turnieju kończącego tegoroczny cykl zgłosiło się łącznie 51 szachistek i szachistów. W turnieju głównym zwycięstwo odniósł reprezentujący barwy Stl EUROBESKIDY Łodygowice Kamil Kubica wyprzedzając Macieja Mroziaka z KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice i Janusza Rząsę z Bielska-Białej. Wsród zawodników ze Strumienia najwyżej (na 13 miejscu) sklsyfikowany został Leszek Czaja.

W turnieju dla dzieci zwyciężył Bartosz Goszyk z Ochab przed Fabianem Kalinowskim z Bielska-Białej i Bartoszem Gorzołką z Cieszyna. Najlepiej ze Strumienia zaprezentowała się Wiktoria Jagieła zajmując 7 miejsce.

KOMPLET WYNIKÓW:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_4625/results.html?l=pl&tb=10_
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_4641/results.html?l=pl&tb=10_

W klasyfikacji generalnej zwycięstwo odniósł Maciej Mroziak (KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice) przed Kamilem Kubicą (Stl EUROBESKIDY Łodygowice) oraz Januszem Raszką (Gliwice). W pierwszej szóstce znaleźli się również Wojciech Ulrych (Stl EUROBESKIDY Łodygowice), Maciej Klus (MUKS SZS Cieszyn) i Mariusz Ochodek (LKS Wisła Strumień).

KLASYFIKACJA GENERALNA – KOMPLET WYNIKÓW:

chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_4641/file2.xls

Uroczystego podsumowania całego cyklu połączonego z wręczeniem nagród dokonała Burmistrz Strumienia Anna Grygierek wraz z sędzią głównym turnieju Jackiem Matlakiem i kierownikiem t urnieju Janem Jałowiczorem.

Foto: Paweł Jałowiczor

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk