Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_05
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_06
Reklama

III Open Liga o Puchar Burmistrza Strumienia gra!

Email Drukuj

W dniu 2.05.2014 r. na boisku sportowym przy Gimnazjum w Strumieniu odbyła się III kolejka III Open Ligi o Puchar Burmistrza Strumienia...

 

 

W piątek 11 kwietnia 2014 r. odbyła się premierowa kolejka III Open Ligi o Puchar Burmistrza Strumienia. Jest to kolejna edycja zmagań piłkarskich drużyn w których składach występują zarówno amatorzy jak i zawodnicy grający w okolicznych klubach sportowych. Celem nadrzędnym ligi jest aktywne spędzanie wolnego czasu, a także popularyzacja dyscypliny jaką jest piłka nożna w środowisku lokalnym. W tej edycji uczestniczą następujące zespoły: Zryw Bąków, Monsta Enerdzi Skład, Obscojhe, Young Boys, IPA II Cieszyn, GT Invest.

Mecze rozgrywane są w każdy piątek od godziny 18.00 - 21.00. Liga podzielona jest na dwie fazy, pierwsza runda zasadnicza, gdzie każdy gra z każdym. Po rundzie zasadniczej odbywa się tzw. play off. Pierwsza drużyna po rundzie zasadniczej gra z zespołem, który zajął szóstą lokatę, druga drużyna gra z piątą, a trzecia z czwartą. Wygrane ekipy z tych par grają w ścisłym finale systemem każdy z każdym. Ważne jest to aby grać do końca, bo nawet zajmując niższą lokatę w pierwszej rundzie można jeszcze tę ligę wygrać.

Poniżej przedstawiamy dotychczasowe wyniki, a także aktualną tabele (po III kolejkach).

1 kolejka (11.04.2014):

Zryw Bąków - Monsta Enerdzi Skład - 2:9

Obscojhe - Young Boys - 3:2

IPA Cieszyn II - GT Invest - 2:10

2 kolejka (25.04.2014):

Young Boys - IPA Cieszyn II - 3:2

Monsta Enerdzi Skład - GT Invest - 1:2

Zryw Bąków - Obscojhe - 1:4

3 kolejka (2.05.2014):

Obscojhe - Monsta skład - 1:4

GT Invest - Young Boys - 3:2

IPA Cieszyn - Zryw Bąków - 12:1


TABELA ROZGRYWEK:
MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 GT INVEST
3
9
15
5
2 MONSTA ENERDZI SKŁAD
3
6
14
5
3 OBSCOJHE
3
6 8 7
4 IPA CIESZYN II
3
3 16
14
5 YOUNG BOYS
3
3
7
8
6 ZRYW BĄKÓW
3
0 4 25


Materiały dostarczył: Krzysztof Dybczyński
Foto: Paweł Berek

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk