Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_05
Reklama

Nocny turniej szachowy 2014 - Zaproszenie

Email Drukuj

Już w najbliższy piątek 6 czerwca 2014r. o godz. 20.00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu rozpocznie się VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Strumienia. Zawody potrwają całą noc...

 

Jeszcze tylko do końca tygodnia można zgłaszać chęć udziału w turnieju. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej www.chessarbiter.com (http://chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_2313/registration_form.html?l=pl), mailowo lub telefonicznie.

Szczegółowe informacje można znaleźć w komunikacie: http://nocneszachy.strumien.com/2014.pdf

Honorowy patronat nad turniejem objęli: Anna Grygierek - Burmistrz Strumienia, Jarmila Skálová - Starosta Miasta Petřvald i Czesław Greń - Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu.

Tak jak w poprzednich latach dla najlepszych zawodników przewidziano cenne nagrody. Zwycięzca otrzyma puchar, medal, nagrodę rzeczową i 500 złotych. Cenne będą również nagrody dla dziewięciu kolejnych zawodników, najlepszej kobiety, najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz najlepszego zawodnika ze Strumienia. Organizator przewidział również trzy nagrody niespodzianki. Oprócz tego wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Nocny turniej szachowy w Strumieniu to oprócz walki z przeciwnikami, walka ze zmęczeniem i własnymi słabościami, jednak jak pokazały poprzednie edycje, zawodnicy świetnie sobie z tym radzą.

Patronem medialnym turnieju jest Niezależny Portal Informacyjny www.strumien.com

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk