Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_02
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • slajd_05
Reklama

VI nocny turniej szachowy o Puchar Burmistrza Strumienia - wyniki

Email Drukuj

W nocy z piątku na sobotę w sali widowiskowej strumieńskiego MGOKu rozegrany został VI Nocny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Strumienia. Uroczystego otwarcia dokonali Burmistrz Strumienia Anna Grygierek oraz kierownik turnieju Jan Jałowiczor...

 

W turnieju wzięło udział 51 szachistek i szachistów z Polski, Czech i Ukrainy, którzy między godziną 20.30 a 9.00 rozegrali 11 rund. Zawodnicy spędzili więc nad szachownicami ponad 12 godzin.

Ostatecznie zwyciężył Nazar Ustianovich z Ukrainy (8,5 pkt), wyprzedzając Krzysztofa BANASIKA (również 8,5 pkt) oraz Roberta Tustanowskiego (8,0 pkt) obaj LKS Zarzewie Prudnik. Reprezentujący Strumień Mariusz Ochodek z dorobkiem 7 punktów zajął wysokie 11 miejsce.

Tradycyjnie po zakończeniu pierwszej części turnieju rozegrano finałowy pojedynek do dwóch zwycięstw pomiędzy zawodnikiem reprezentującym Miasto Petřvald, a zawodnikiem reprezentującym Gminę Strumień. Mecz zakończył się wynikiem 2,5-0,5 dla reprezentanta Petřvaldu i tym samym drugi raz z rzędu Puchar dla zwycięskiego miasta trafił do Czech.

Komplet wyników dostępny jest na stronie:
http://chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_2313/results.html?l=pl&tb=10_

Niezależny Portal Informacyjny strumien.com jest od samego początku patronem medialnym turnieju.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk