Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_05
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

Wyniki rozgrywek "A" grupy juniorów (sezon 2014/2015)

Email Drukuj

Rozgrywki "A" grupy - juniorów w sezonie 2014/2015



Tabela gr "A" - juniorzy (sezon 2014/2015)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Pruchna
22
66
125
11
2 LKS Pielgrzymowice
22
51
100
33
3 LKS Simoradz
22
36
49
41
4 LKS Brenna
22
34
60
49
5 KKS Zebrzydowice
22
33
37
47
6 LKS Kończyce Małe
22
31
56
60
7 LKS Strumień
22
31
55
42
8 LKS Pogwizdów
22
28
52
67
9 LKS Górki Wielkie
22
22
53
82
10 LKS Pogórze
22
20
47
65
11 LKS Bąków
22
20
42
86
12 LKS Kończyce Wielkie
22
13
30
123


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2014/2015)


ZAWODNIK
BRAMKI
1 Danel Krystian
21
2 Szczypka Maksymilian
10
3 Gandor Remigiusz
9
4 Kapias Remigiusz
5
5 Staroń Jakub
2

 

Wyniki rozgrywek "A" grupy - juniorów w sezonie 2014/2015

 

Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 23.08.2014 r. godz. 11:30
LKS  Brenna - LKS  Kończyce  W. 10:0
LKS  Pogórze - LKS  Górki  W. 2:7
LKS  Pruchna - KKS  Zebrzydowice 5:0
LKS  Bąków - LKS  Strumień 2:4
LKS  Kończyce  M. - LKS  Pogwizdów 4:5
LKS  Simoradz - LKS  Pielgrzymowice 2:4

Kolejka 2 - 26.08.2014 r. godz. 17:00
LKS  Pogwizdów - LKS  Simoradz 1:3
LKS  Strumień - LKS  Kończyce  M. 3:4
KKS  Zebrzydowice - LKS  Bąków 1:1
LKS  Górki  W. - LKS  Pruchna 2:12
LKS  Brenna - LKS  Pogórze 2:4
LKS  Kończyce  W. - LKS  Pielgrzymowice 0:7

Kolejka 3 - 30.08.2014 r. godz. 11:30
LKS  Bąków - LKS  Górki  W. 7:1
LKS  Kończyce  M. - KKS  Zebrzydowice 4:0
LKS  Simoradz - LKS  Strumień 2:0
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Pogwizdów 5:1
LKS  Pogórze - LKS  Kończyce  W. 9:0
LKS  Pruchna - LKS  Brenna 4:0

Kolejka 4 - 6.09.2014 r. godz. 11:30
LKS  Górki  W. - LKS  Kończyce  M. 1:4
LKS  Bąków - LKS  Brenna 4:3
LKS  Pogórze - LKS  Pruchna 1:3
LKS  Kończyce  W. - LKS  Pogwizdów 0:5
LKS  Strumień - LKS  Pielgrzymowice 2:3
KKS  Zebrzydowice - LKS  Simoradz 0:1

Kolejka 5 - 13.09.2014 r. godz. 11:30
LKS  Pielgrzymowice - KKS  Zebrzydowice 2:3
LKS  Pogwizdów - LKS  Strumień 2:2
LKS  Pruchna - LKS  Kończyce  W. 17:1
LKS  Bąków - LKS  Pogórze 2:0
LKS  Kończyce  M. - LKS  Brenna 0:3
LKS  Simoradz - LKS  Górki  W. 3:1

Kolejka 6 - 20.09.2014 r. godz. 11:30
LKS  Pruchna - LKS  Bąków 7:1
LKS  Kończyce  W. - LKS  Strumień 2:4
KKS  Zebrzydowice - LKS  Pogwizdów 3:0
LKS  Górki  W. - LKS  Pielgrzymowice 2:4
LKS  Brenna - LKS  Simoradz 2:2
LKS  Pogórze - LKS  Kończyce  M. 1:3

Kolejka 7 - 27.09.2014 r. godz. 11:30
LKS  Strumień - KKS  Zebrzydowice 2:3
LKS  Pogwizdów - LKS  Górki  W. 3:2
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Brenna 3:4
LKS  Simoradz - LKS  Pogórze 2:4
LKS  Kończyce  M. - LKS  Pruchna 2:7
LKS  Bąków - LKS  Kończyce  W. 6:1

Kolejka 8 - 4.10.2014 r. godz. 11:30
LKS  Kończyce  W. - KKS  Zebrzydowice 4:1
LKS  Górki  W. - LKS  Strumień 2:1
LKS  Brenna - LKS  Pogwizdów 6:1
LKS  Pogórze - LKS  Pielgrzymowice 0:3
LKS  Pruchna - LKS  Simoradz 2:0
LKS  Bąków - LKS  Kończyce  M. 2:1

Kolejka 9 - 11.10.2014 r. godz. 11:30
LKS  Simoradz - LKS  Bąków 4:0
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Pruchna 1:2
LKS  Pogwizdów - LKS  Pogórze 5:2
LKS  Strumień - LKS  Brenna 1:1
KKS  Zebrzydowice - LKS  Górki  W. 1:0
LKS  Kończyce  M. - LKS  Kończyce  W. 0:2

Kolejka 10 - 18.10.2014 r. godz. 11:30
LKS  Kończyce  W. - LKS  Górki  W. 0:7
LKS  Brenna - KKS  Zebrzydowice 2:1
LKS  Pogórze - LKS  Strumień 4:4
LKS  Pruchna - LKS  Pogwizdów 5:0
LKS  Bąków - LKS  Pielgrzymowice 0:9
LKS  Kończyce  M. - LKS  Simoradz 0:3

Kolejka 11 - 25.10.2014 r. godz. 11:30

LKS  Górki  W. - LKS  Brenna 2:3
KKS  Zebrzydowice - LKS  Pogórze 1:0
LKS  Strumień - LKS  Pruchna 0:1
LKS  Pogwizdów - LKS  Bąków 11:3
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Kończyce  M. 4:3
LKS  Simoradz - LKS  Kończyce  W. 9:0

Kolejka wiosenna


Kolejka 12 - 11.04.2015 r. godz. 11:30
LKS Kończyce W. - LKS Brenna 7:4
LKS Górki W. - LKS Pogórze 5:2
KKS Zebrzydowice - LKS Pruchna 1:5
LKS Strumień - LKS Bąków 2:1
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce M. 1:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Simoradz 10:1

Kolejka 13 - 18.04.2015 r. godz. 11:30

LKS Simoradz - LKS Pogwizdów 1:0
LKS Kończyce M. - LKS Strumień 4:1
LKS Bąków - KKS Zebrzydowice 1:2
LKS Pruchna - LKS Górki W. 7:0
LKS Pogórze - LKS Brenna 2:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Kończyce W. 5:0

Kolejka 14 - 25.04.2015 r. godz. 11:30

LKS Górki W. - LKS Bąków 7:2
KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce M. 1:3
LKS Strumień - LKS Simoradz 2:0
LKS Pogwizdów - LKS Pielgrzymowice 1:6
LKS Kończyce W. - LKS Pogórze 1:3
LKS Brenna - LKS Pruchna 0:2

Kolejka 15 - 2.05.2015 r. godz. 11:30
LKS Kończyce M. - LKS Górki W. 3:5
LKS Brenna - LKS Bąków 3:1
LKS Pruchna - LKS Pogórze 2:0
LKS Pogwizdów - LKS Kończyce W. 4:2
LKS Pielgrzymowice - LKS Strumień 4:0
LKS Simoradz - KKS Zebrzydowice 1:1

Kolejka 16 - 9.05.2015 r. godz. 11:30

KKS Zebrzydowice - LKS Pielgrzymowice 1:4
LKS Strumień - LKS Pogwizdów 3:0
LKS Kończyce W. - LKS Pruchna 1:12
LKS Pogórze - LKS Bąków 4:1
LKS Brenna - LKS Kończyce M. 4:3
LKS Górki W. - LKS Simoradz 0:3 w.o.

Kolejka 17 - 16.05.2015 r. godz. 11:30

LKS Bąków - LKS Pruchna 0:6
LKS Strumień - LKS Kończyce W. 6:0
LKS Pogwizdów - KKS Zebrzydowice 1:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Górki W. 10:0
LKS Simoradz - LKS Brenna 2:2
LKS Kończyce M. - LKS Pogórze 2:2

Kolejka 18 - 23.05.2015 r. godz. 11:30

KKS Zebrzydowice - LKS Strumień 2:5
LKS Górki W. - LKS Pogwizdów 2:3
LKS Brenna - LKS Pielgrzymowice 0:3 w.o.
LKS Pogórze - LKS Simoradz 1:0
LKS Pruchna - LKS Kończyce M. 6:0
LKS Kończyce W. - LKS Bąków 0:0

Kolejka 19 - 30.05.2015 r. godz. 11:30

KKS Zebrzydowice - LKS Kończyce W. 4:1
LKS Strumień - LKS Górki W. 7:0
LKS Pogwizdów - LKS Brenna 0:3
LKS Pielgrzymowice - LKS Pogórze 5:1
LKS Simoradz - LKS Pruchna 0:5
LKS Kończyce M. - LKS Bąków 3:6

Kolejka 20 - 6.06.2015 r. godz. 11.30

LKS Bąków - LKS Simoradz 2:6
LKS Pruchna - LKS Pielgrzymowice 7:0
LKS Pogórze - LKS Pogwizdów 0:3
LKS Brenna - LKS Strumień 1:1
LKS Górki W. - KKS Zebrzydowice 1:1
LKS Kończyce W. - LKS Kończyce M. 1:3

Kolejka 21 - 13.06.2015 r. godz. 11:30

LKS Górki W. - LKS Kończyce W. 3:4
KKS Zebrzydowice - LKS Brenna 3:1
LKS Strumień - LKS Pogórze 4:2
LKS Pogwizdów - LKS Pruchna 0:6
LKS Pielgrzymowice - LKS Bąków 6:0
LKS Simoradz - LKS Kończyce M. 0:1

Kolejka 22 - 20.06.2015 r. godz. 11:30

LKS Brenna - LKS Górki W. 0:3 w.o.
LKS Pogórze - KKS Zebrzydowice 3:4
LKS Pruchna - LKS Strumień 2:1
LKS Bąków - LKS Pogwizdów 0:5
LKS Kończyce M. - LKS Pielgrzymowice 3:2
LKS Kończyce W. - LKS Simoradz 3:4


Damsoft Wędkarstwo-śląsk