Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • slajd_06
  • Slajd_01
  • slajd_04
  • Slajd_03
  • Slajd_02
Reklama

Wyniki rozgrywek "A" grupy trampkarzy (sezon 2014/2015)

Email Drukuj

Rozgrywki "A" grupy - trampkarzy w sezonie 2014/2015




Tabela gr "A" - trampkarze (sezon 2014/2015)




MECZE PUNKTY BR. ZDOB.
BR STRAC.
1 LKS Strumień
22
63
130
15
2 LKS Pogórze
22
56
110
14
3 KKS Zebrzydowice
22
51
119
24
4 LKS Górki Wielkie
22
46
91
26
5 LKS Brenna
22
39
66
31
6 LKS Kończyce Wielkie
22
28
50
74
7 LKS Simoradz
22
25
41
61
8 LKS Pruchna
22
22
40
77
9 LKS Kończyce Małe
22
19
36
94
10 LKS Pogwizdów
22
19
33 99
11 LKS Bąków
22
12
27 159
12 LKS Pielgrzymowice
22
9
19
88


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień (sezon 2014/2015)


ZAWODNIK
BRAMKI
1
Fabian Patryk
36
2 Miły Sylwester
25
3 Dziędziel Kacper
12
4 Stec Dawid
12
5 Czakon Szymon
10

 

Wyniki rozgrywek "A" grupy - trampkarzy w sezonie 2014/2015


Kolejka jesienna

Kolejka 1 - 23.08.2014 r. godz. 10:00
LKS  Brenna - LKS  Kończyce  W. 6:2
LKS  Pogórze - LKS  Górki  W. 3:0
LKS  Pruchna - KKS  Zebrzydowice 1:6
LKS  Bąków - LKS  Strumień 0:7
LKS  Kończyce  M. - LKS  Pogwizdów 3:5
LKS  Simoradz - LKS  Pielgrzymowice 1:0

Kolejka 2 - 26.08.2014 r. godz. 15:30
LKS  Pogwizdów - LKS  Simoradz 6:2
LKS  Strumień - LKS  Kończyce  M. 0:3 w.o.
KKS  Zebrzydowice - LKS  Bąków 21:1
LKS  Górki  W. - LKS  Pruchna 6:0
LKS  Brenna - LKS  Pogórze 1:3
LKS  Kończyce  W. - LKS  Pielgrzymowice 4:1

Kolejka 3 - 30.08.2014 r. godz. 10:00
LKS  Bąków - LKS  Górki  W. 0:21
LKS  Kończyce  M. - KKS  Zebrzydowice 0:9
LKS  Simoradz - LKS  Strumień 0:7
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Pogwizdów 2:3
LKS  Pogórze - LKS  Kończyce  W. 4:1
LKS  Pruchna - LKS  Brenna 0:0

Kolejka 4 - 6.09.2014 r. godz. 10:00
LKS  Górki  W. - LKS  Kończyce  M. 0:0
LKS  Bąków - LKS  Brenna 1:5
LKS  Pogórze - LKS  Pruchna 5:0
LKS  Kończyce  W. - LKS  Pogwizdów 1:1
LKS  Strumień - LKS  Pielgrzymowice 14:0
KKS  Zebrzydowice - LKS  Simoradz 10:0

Kolejka 5 - 13.09.2014 r. godz. 10:00
LKS  Pielgrzymowice - KKS  Zebrzydowice 0:7
LKS  Pogwizdów - LKS  Strumień 0:7
LKS  Pruchna - LKS  Kończyce  W. 0:3 w.o.
LKS  Bąków - LKS  Pogórze 0:10
LKS  Kończyce  M. - LKS  Brenna 2:8
LKS  Simoradz - LKS  Górki  W. 0:9

Kolejka 6 - 20.09.2014 r. godz. 10:00
LKS  Pruchna - LKS  Bąków 12:0
LKS  Kończyce  W. - LKS  Strumień 0:8
KKS  Zebrzydowice - LKS  Pogwizdów 3:2
LKS  Górki  W. - LKS  Pielgrzymowice 1:0
LKS  Brenna - LKS  Simoradz 3:0
LKS  Pogórze - LKS  Kończyce  M. 6:0

Kolejka 7 - 27.09.2014 r. godz. 10:00
LKS  Strumień - KKS  Zebrzydowice 8:1
LKS  Pogwizdów - LKS  Górki  W. 0:4
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Brenna 1:3
LKS  Simoradz - LKS  Pogórze 0:7
LKS  Kończyce  M. - LKS  Pruchna 3:5
LKS  Bąków - LKS  Kończyce  W. 9:0

Kolejka 8 - 4.10.2014 r. godz. 10:00
LKS  Kończyce  W. - KKS  Zebrzydowice 0:7
LKS  Górki  W. - LKS  Strumień 2:4
LKS  Brenna - LKS  Pogwizdów 3:0
LKS  Pogórze - LKS  Pielgrzymowice 5:1
LKS  Pruchna - LKS  Simoradz 2:0
LKS  Bąków - LKS  Kończyce  M. 0:5

Kolejka 9 - 11.10.2014 r. godz. 10:00
LKS  Simoradz - LKS  Bąków 5:0
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Pruchna 0:2
LKS  Pogwizdów - LKS  Pogórze 0:9
LKS  Strumień - LKS  Brenna 4:0
KKS  Zebrzydowice - LKS  Górki  W. 3:0
LKS  Kończyce  M. - LKS  Kończyce  W. 2:0

Kolejka 10 - 18.10.2014 r. godz. 10:00
LKS  Kończyce  W. - LKS  Górki  W. 1:3
LKS  Brenna - KKS  Zebrzydowice 1:1
LKS  Pogórze - LKS  Strumień 1:2
LKS  Pruchna - LKS  Pogwizdów 6:1
LKS  Bąków - LKS  Pielgrzymowice 0:1
LKS  Kończyce  M. - LKS  Simoradz 4:1

Kolejka 11 - 25.10.2014 r. godz. 10:00

LKS  Górki  W. - LKS  Brenna 2:0
KKS  Zebrzydowice - LKS  Pogórze 2:2
LKS  Strumień - LKS  Pruchna 9:0
LKS  Pogwizdów - LKS  Bąków 6:1
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Kończyce  M. 4:2
LKS  Simoradz - LKS  Kończyce  W. 3:0

Kolejka wiosenna

Kolejka 12 - 11.04.2015 r. godz. 10:00
LKS  Kończyce  W. - LKS  Brenna 5:3
LKS  Górki  W. - LKS  Pogórze 1:5
KKS  Zebrzydowice - LKS  Pruchna 2:0
LKS  Strumień - LKS  Bąków 12:0
LKS  Pogwizdów - LKS  Kończyce  M. 0:3
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Simoradz 0:4

Kolejka 13 - 18.04.2015 r. godz. 10:00

LKS  Simoradz - LKS  Pogwizdów 7:1
LKS  Kończyce  M. - LKS  Strumień 0:6
LKS  Bąków - KKS  Zebrzydowice 0:16
LKS  Pruchna  - LKS  Górki  W. 0:3
LKS  Pogórze - LKS  Brenna 2:0
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Kończyce  W. 1:2

Kolejka 14 - 25.04.2015 r. godz. 10:00

LKS  Górki  W. - LKS  Bąków 10:1
KKS  Zebrzydowice  - LKS  Kończyce  M. 8:0
LKS  Strumień - LKS  Simoradz 3:1
LKS  Pogwizdów - LKS  Pielgrzymowice 3:0 w.o.
LKS  Kończyce  W. - LKS  Pogórze 0:7
LKS  Brenna - LKS  Pruchna 4:0

Kolejka 15 - 2.05.2015 r. godz. 10:00
LKS  Kończyce  M. - LKS  Górki  W. 0:11
LKS  Brenna - LKS  Bąków 9:0
LKS  Pruchna - LKS  Pogórze 0:6
LKS  Pogwizdów - LKS  Kończyce  W. 0:13
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Strumień 0:4
LKS  Simoradz - KKS  Zebrzydowice 0:2

Kolejka 16 - 9.05.2015 r. godz. 10:00
KKS  Zebrzydowice - LKS  Pielgrzymowice 8:1
LKS  Strumień - LKS  Pogwizdów 5:1
LKS  Kończyce  W. - LKS  Pruchna 5:2
LKS  Pogórze - LKS  Bąków 4:0
LKS  Brenna - LKS  Kończyce  M. 7:1
LKS  Górki  W. - LKS  Simoradz 1:0

Kolejka 17 - 16.05.2015 r. godz. 10:00
LKS  Bąków - LKS  Pruchna 2:3
LKS  Strumień - LKS  Kończyce  W. 9:0
LKS  Pogwizdów - KKS  Zebrzydowice 1:6
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Górki  W. 0:5
LKS  Simoradz - LKS  Brenna 1:1
LKS  Kończyce  M. - LKS  Pogórze 2:11

Kolejka 18 - 23.05.2015 r. godz. 10:00
KKS  Zebrzydowice - LKS  Strumień 1:2
LKS  Górki  W. - LKS  Pogwizdów 5:0
LKS  Brenna - LKS  Pielgrzymowice 3:0
LKS  Pogórze - LKS  Simoradz 1:0
LKS  Pruchna - LKS  Kończyce  M. 2:1
LKS  Kończyce  W. - LKS  Bąków 5:1

Kolejka 19 - 30.05.2015 r. godz. 10:00
KKS  Zebrzydowice - LKS  Kończyce  W. 2:1
LKS  Strumień - LKS  Górki  W. 3:2
LKS  Pogwizdów - LKS  Brenna 0:6
LKS  Pielgrzymowice -  LKS  Pogórze 0:8
LKS  Simoradz - LKS  Pruchna 6:1
LKS  Kończyce  M. - LKS  Bąków 1:2

Kolejka 20 - 6.06.2015 r. godz. 10.00
LKS  Bąków - LKS  Simoradz 0:4
LKS  Pruchna - LKS  Pielgrzymowice 2:3
LKS  Pogórze - LKS  Pogwizdów 8:0
LKS  Brenna - LKS  Strumień 0:5
LKS  Górki  W. - KKS  Zebrzydowice 2:1
LKS  Kończyce  W. - LKS  Kończyce  M. 2:1

Kolejka 21 - 13.06.2015 r. godz. 10:00

LKS  Górki  W. - LKS  Kończyce  W. 3:2
KKS  Zebrzydowice - LKS  Brenna 1:0
LKS  Strumień - LKS  Pogórze 2:1
LKS  Pogwizdów - LKS  Pruchna 3:0
LKS  Pielgrzymowice - LKS  Bąków 2:4
LKS  Simoradz - LKS  Kończyce  M. 5:0

Kolejka 22 - 20.06.2015 r. godz. 10:00
LKS  Brenna - LKS  Górki  W. 3:0
LKS  Pogórze - KKS  Zebrzydowice 2:2
LKS  Pruchna  - LKS  Strumień 2:9
LKS  Bąków - LKS  Pogwizdów 5:0
LKS  Kończyce  M. - LKS  Pielgrzymowice 3:2
LKS  Kończyce  W. - LKS  Simoradz 3:1


Damsoft Wędkarstwo-śląsk