Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • slajd_06
  • slajd_04
  • Slajd_01
  • slajd_05
  • Slajd_03
Reklama

Turniej trampkarzy i juniorów o Puchar Prezesa Podokręgu Skoczów

Email Drukuj

W sobotę i niedzielę 26 - 27.11.2011 r. o godz. 9.00 w Hali Sportowej w Strumieniu zostanie rozegrany Halowy Turniej Juniorów (sobota) i Trampkarzy (niedziela) o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie...

 

 

 

W turnieju wystąpi 10 drużyn juniorów i 12 drużyn trampkarzy, które zgłosiły swój udział w zawodach.
Oprócz drużyn, które będą reprezentować Gminę Strumień "Wisła" Strumień, LKS Pruchna i "Błyskawica" Drogomyśl, zagrają także: "Beskid" Skoczów, UGKS Zebrzydowice, KS Brzezówka, LKS Rudnik, "Błękitni" Pierściec, "Strażak" Pielgrzymowice, "Iskra" Iskrzyczyn, "Mieszko-Piast" Cieszyn, "Błyskawica" Kończyce Wielkie, "Olza" Pogwizdów, LKS Goleszów.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


Damsoft Wędkarstwo-śląsk