Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_04
  • slajd_05
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • Slajd_02
Reklama

II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar "Żabiego Kraju" - wyniki V turnieju

Email Drukuj

W sobotę 21 września 2014 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu rozegrano piąty, przedostatni turniej z cyklu II Otwartego Turnieju Szachowego o Puchar "Żabiego Kraju" - Strumień 2014...

 

 

Tym razem do szachownic zasiadło łącznie 77 szachistek i szachistów. W turnieju głównym rozgrywanym pod honorowym patronatem Burmistrz Strumienia Anny Grygierek zwyciężył  Zbigniew Labus z Łazisk Górnych wyprzedzając Jana Temela (StI EUROBESKIDY Łodygowice) oraz Pawła Więcka (PSSz Pszczyna). Reprezentanci Strumienia - Mariusz Ochodek i Piotr Bury zajęli odpowiednio 6 i 11 miejsce.

Komplet wyników:
http://chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4112/results.html?l=pl&tb=10_


W rozegranym równolegle turnieju dzieci do lat 12 zwyciężył  Paweł Distel (LKS Strażak Zabrzeg), drugie miejsce zajął Bartosz Skura, a trzecie Konrad Mazak (obaj PSSz Pszczyna). Strumień reprezentowało siedmioro młodych szachistek i szachistów.

Komplet wyników:
http://chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4113/results.html?l=pl&tb=10_

Ostatni, szósty turniej zostanie rozegrany w sobotę 18 października 2014 roku.

Turniej organizowany jest w ramach projektu z zakresu wspierania rozwoju sportu i współfinansowany z dotacji Gminy Strumień.

Niezależny Portal Informacyjny strumien.com jest patronem medialnym całego cyklu.

 

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk