Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_05
  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_06
  • Slajd_01
Reklama

II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar "Żabiego Kraju" - wyniki końcowe

Email Drukuj

W sobotę 18 października 2014 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu rozegrano szósty, ostatni turniej z cyklu II Otwartego Turnieju Szachowego o Puchar "Żabiego Kraju" - Strumień 2014...

 

Tym razem do szachownic zasiadło łącznie 82 szachistek i szachistów. W turnieju głównym rozgrywanym pod honorowym patronatem Burmistrz Strumienia Anny Grygierek zwyciężył  Maciej Mroziak (KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice) wyprzedzając Wojciecha Ulrycha (StI EUROBESKIDY Łodygowice) oraz Kazimierza Drabinioka (KSz ZEFIR Boguszowice ). Reprezentanci Strumienia - Mariusz Ochodek i Cyprian Gepfert zajęli odpowiednio 13 i 14 miejsce.

Komplet wyników:
http://chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4696/results.html?l=pl&tb=10_


W rozegranym równolegle turnieju dzieci do lat 12 zwyciężył  Paweł Distel (LKS STRAŻAK Zabrzeg), drugie miejsce zajął Krystian Kozubek (PSSz Pszczyna), a trzecie Dominika Wiewióra (LKS STRAŻAK Zabrzeg). Strumień reprezentowało siedmiu młodych zachistów.

Komplet wyników:
http://chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4697/results.html?l=pl&tb=10_

W całym cyklu, w którym łącznie wzięło udział 162 szachistek i szachistów zwycięstwo odniósł Kamil Kubica (StI EUROBESKIDY Łodygowice) wyprzedzając Macieja Mroziaka (KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice) i Zbigniewa Labusa (Łaziska Górne). Najlepszy zawodnik ze Strumienia – Mariusz Ochodek uplasował się na wysokim siódmym miejscu. Uroczyste zakończenie cyklu uświetniła swoją obecnością Burmistrz Strumienia Anna Grygierek. Najlepsi zawodnicy klasyfikacji generalnej jak również poszczególnych kategorii otrzymali puchary, dyplomy oraz cenne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Klasyfikacja generalna:
chessarbiter.com/turnieje/2014/ti_4696/file2.xls

Turniej organizowany był w ramach projektu z zakresu wspierania rozwoju sportu i współfinansowany z dotacji Gminy Strumień.

Niezależny Portal Informacyjny strumien.com był patronem medialnym całego cyklu.


Foto: Paweł Jałowiczor

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk